24 Φεβ - 10:00

PRACTICE TIME VII

Έναρξη Συμμετοχής
16 Φεβ
Ημερομηνία Διοργάνωσης
24 Φεβ
WebFighters | PRACTICE TIME VII - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Ring1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΒΒΑ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΛΑΡΑΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΣΗΦ ΑΛΕΤΡΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΝΤΖΙΩΝΑΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΤΣΑΝΙΚΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΣΚΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΝΑΝΣΥ ΠΑΡΟΥΣΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΚΟΥΛΕΣΚΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΕΡΟΙΒΙΑ ΤΖΟΓΙΑ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΙΑ ΚΑΡΑΙΣΕΚΛΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΖΩΗ ΜΕΝΥΧΤΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΑ ΝΙΝΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΛΟΥΚΙΑ ΑΝΕΣΤΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΤΑΡΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΑΛΕΝΝΑ ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΚΑΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (1 ματς)

MAD DOG MUAY THAI CAMP
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΛΛΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

VALIS TEAM
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

ΖΩΗ ΓΑΒΡΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΩΝΗ ΜΑΡΙΝΟΥ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ (2 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΣΟΥΛΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΑΚΑΣ (2 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΝΑ ΤΡΙΦΥΛΛΗ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Θεόφιλος Κυριακάκης (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (4 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΑΤΡΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

MAD DOG MUAY THAI CAMP
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ (2 ματς)

Α.Σ ΖΕΥΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΝΤΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

ΤΑΣΟΣ ΠΙΤΣΑΔΙΩΤΗΣ (1 ματς)

MAD DOG MUAY THAI CAMP
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΣΤΕΡΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΝΙΚΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΚΑΛΕΜΗΣ (1 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΝΙΑ ΜΑΥΡΕΛΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΚΑΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΜΑΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:40

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΙΝΑΚΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Φαίδωνας Μάστης (2 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:45

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ (2 ματς)

Α.Σ ΖΕΥΣ
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 12:50

Κόκκινη Γωνία

ΣΑΒΒΑΣ ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΟΥΛΑΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 12:55

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:00

Κόκκινη Γωνία

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL

Ring2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΟΥΑΡ ΕΛ ΧΟΥΣΝΙ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΨΗΣ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΕΜΜΜΑΝΟΥΗΛ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Σταθόπουλος (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Ανδρέας Μάντης (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΜΑΤΟΣ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
VS

Μπλε Γωνία

EGLI BILLANTINO (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΑΣ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΝΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΔΗ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΜΑΝΤΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΟΥΛΙΤΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΔΙΝΙΩΤΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΑΚΑΣ (2 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΦΑΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΜΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ (1 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΜΠΙΡΗ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΠΑΣΙΔΟΥ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

Α.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΑΟΥΡΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

Μηνάς Χριστοφής (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΜΑΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΝΙΣΗΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΤΡΩΡΤΣΙΛ ΑΡΟΥΤΖΙΔΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

Μάριος Ντοντάι (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

Μπόικος Άγγελος (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΝΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΣΑΚΗΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

Αργύρης Σουρδής (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

KOSTA EMILIO (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΙΟΚΑΣΤΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
VS

Μπλε Γωνία

ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΤΣΑΠΟΥΡΗ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΛΔΗΣ (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Χριστοδουλάκης (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΗΣ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ (2 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΑΚΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (1 ματς)

MAD DOG MUAY THAI CAMP
VS

Μπλε Γωνία

Ρολαντ Χοτζα (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ (1 ματς)

CROSS BOX
VS

Μπλε Γωνία

ΤΟΛΗΣ ΣΑΡΔΕΛΛΗΣ (1 ματς)

ΑΙΓΕΑΣ
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

Φαίδωνας Μάστης (2 ματς)

MASTIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

Ρολαντ Χοτζα (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

MAD DOG MUAY THAI CAMP
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΚΑΝΤΗ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
VS

Μπλε Γωνία

Γεωργία Σαρέλη (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Συρίγος (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:40

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΑΤΑΡΗΣ (2 ματς)

Α.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:45

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ (2 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB

Ring3

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Δεληγιάννης (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΜΠΙΛΑΛΙΑ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΒΟΛΟΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννα Τότση (1 ματς)

Team Simos
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

Χατζής Κάτσι (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΞΙΑ ΤΣΙΓΑ (1 ματς)

Α.Σ ΖΕΥΣ
VS

Μπλε Γωνία

Γεωργία Σαρέλη (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΒΙΩΤΑΚΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΟΙΛΟΥΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ (5 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Χατζής Κάτσι (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Αγγελική Φερουνάι (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Λέος (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Μωραίτης (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΑΚΗΣ KOLI (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Φερουνάι (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Παιτέρης (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΑΣ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ (1 ματς)

MAD DOG MUAY THAI CAMP
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΨΗΣ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΗΧΑΣ (1 ματς)

MAD DOG MUAY THAI CAMP
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΥΖΙΝΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΣΑΚΗΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΑ (1 ματς)

MAD DOG MUAY THAI CAMP
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΔΟΝΟΡΗΣ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΙΣΕΚΛΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΑΡΟΚΑΚΗΣ (1 ματς)

ΑΙΓΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΔΙΡΝΕΛΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΙΑΜΠΟΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΤΑΛΙΟΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΟΥΛΑΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΑΙΤΗΣ (1 ματς)

Team Simos
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΑΤΑΡΗΣ (2 ματς)

Α.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΒΡΙΗΛ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
VS

Μπλε Γωνία

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ (2 ματς)

VALIS TEAM
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ (1 ματς)

KAVVADIAS SCHOOL
VS

Μπλε Γωνία

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

CROSS BOX
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:40

Κόκκινη Γωνία

Βαγγέλης Καστρινέλλης (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

Α.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:45

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗ (1 ματς)

CROSS BOX
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 12:50

Κόκκινη Γωνία

ΣΑΚΗΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ (3 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM