03 Μαρ - 11:00

GLORIOUS IV

Έναρξη Συμμετοχής
18 Ιαν
Ημερομηνία Διοργάνωσης
03 Μαρ
WebFighters | GLORIOUS IV - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Ring1 Low Kick

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

Κατερίνα Κατσαντώνη (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Έλενα Κιούση (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:07

Κόκκινη Γωνία

Μαρία Τσιάκαλου (4 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Παρασκευή Καρατζίκη (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Στεργίου (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Χονδρόπουλος (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:22

Κόκκινη Γωνία

Σοφία Παπαγεωργίου (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Σίσσυ Ιμπραμ (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

Φιορεντίνο Ραμαντανι (2 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
VS

Μπλε Γωνία

Γιωργος Μαλέρδος (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:37

Κόκκινη Γωνία

Roni Piroli (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Θεόδωρος Κατσιμπάρδης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

Μάριος Κότσι (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Παύλου (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

Χρυσαλένια Δενδρινού (2 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Έλενα Λαγού (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

Παναγιώτης Βαρκας (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Νεκτάριος Μανωλτζάς (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 12:07

Κόκκινη Γωνία

Βασίλειος Αρσένος (1 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
VS

Μπλε Γωνία

Βαγγέλης Χονδρόπουλος (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

Μαρία Αραπίτσα (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Τσιάκαλου (4 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 12:22

Κόκκινη Γωνία

Παυλίνα Βάτσιου (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Χρυσαλένια Δενδρινού (2 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Αποστόλου (1 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Αναστάσιος Καμπερίδης (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:37

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντινος Χασούρας (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Μάριος Ζάρκα (3 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:45

Κόκκινη Γωνία

Θεοδώρα Παπαδογιαννη (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννα Μπέλιου (1 ματς)

Kritikos Camp
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:52

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Μανέτας (1 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Απόλλων Δουμούρας (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 13:00

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Φουλίδης (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Abdulgani-Abdul Abdusalam (2 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 13:07

Κόκκινη Γωνία

Άγγελος Σπυριδάκης (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
VS

Μπλε Γωνία

Ευάγγελος Τσούμας (1 ματς)

Α.Σ.Π. Αχιλλέας Μακρακώμης
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 13:15

Κόκκινη Γωνία

Onour Ali (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ολυμπιάδα
VS

Μπλε Γωνία

Ραφαήλ Μεμετογλου (2 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

Γιωργος Μαλέρδος (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Abdulgani-Abdul Abdusalam (2 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 13:30

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Σκούρτης (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών
VS

Μπλε Γωνία

Νικος Μαραντίδης (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ολυμπιάδα
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 13:37

Κόκκινη Γωνία

Στέλιος Μάλλιος (1 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Andrei Kirika (1 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 13:45

Κόκκινη Γωνία

Αλέξανδρος Ζώγας (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Απόλλων Δουμούρας (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 13:52

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Παππάς (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Φιορεντίνο Ραμαντανι (2 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 14:00

Κόκκινη Γωνία

Στάθης Πιπερίγκος (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Κύτρος (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 14:07

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Τάρλας (1 ματς)

Π.Α.Σ.Π. Λεωνίδας Λαμίας
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Νικολέρης (1 ματς)

Kritikos Camp
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 14:15

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Αβζαλ (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Δημητρός (2 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 14:22

Κόκκινη Γωνία

Αλσίνο Πρένσι (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ολυμπιάδα
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Κουτουλέας (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 14:30

Κόκκινη Γωνία

Βάιος Καρράς (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Γεώργιος Μπαράκος (2 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 14:37

Κόκκινη Γωνία

Μηνάς Μαθιόπουλος (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Κρανιδιώτης (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ολυμπιάδα
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 14:45

Κόκκινη Γωνία

Μαίρη Μπουφη (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών
VS

Μπλε Γωνία

Χριστίνα Μονοπάτη (1 ματς)

Παμφθιωτικός Αθλητικός Σύλλογος Λαμίας Όλυμπος
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 14:52

Κόκκινη Γωνία

Χαράλαμπος Γιάνκο (1 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
VS

Μπλε Γωνία

Ραφαήλ Μεμετογλου (2 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 15:00

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Γοργορίδης (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης-James Κέππας (1 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 15:07

Κόκκινη Γωνία

Χρήστος Παππάς (1 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Κύτρος (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 15:15

Κόκκινη Γωνία

Ηλίας Ιωάννου (1 ματς)

Kritikos Camp
VS

Μπλε Γωνία

Λεοναρντο Μπαρμπου (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 15:22

Κόκκινη Γωνία

Χουσειν Χαληλ (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ολυμπιάδα
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Σταθόπουλος (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 15:30

Κόκκινη Γωνία

Γεώργιος Μπαράκος (2 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Κρανιδιώτης (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ολυμπιάδα
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 15:37

Κόκκινη Γωνία

Αθανασιος Διαμαντής (1 ματς)

Π.Α.Σ.Π. Λεωνίδας Λαμίας
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Δημητρός (2 ματς)

Fight Club Aliveri

Ring2 Kick Light

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

Ρέα Βαλαβάνου (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Αγγελένα Πιλαφά (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:04

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννης Μωραϊτης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Μουρίκης (2 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:09

Κόκκινη Γωνία

Θάνος Καλαφάτης (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Μπλατσιώτης (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Σιδέρης (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Τσιώρας (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:19

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννης Θωίδης (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
VS

Μπλε Γωνία

Ιωνας Σωτηρακόπουλος (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:23

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Ζουρνης (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Τασσόπουλος (3 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:28

Κόκκινη Γωνία

Ναπολέων Λουκας (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Νεκτάριος Μανωλτζάς (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:33

Κόκκινη Γωνία

Ευαγγελία Μπουρλετου (1 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Κακλαμάνη (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:38

Κόκκινη Γωνία

Νικόλαος Γκιόκας (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Μάριος Ζάρκα (3 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

Θωμάς Χατζοπουλος (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Σταύρος Γαβριηλίδης (1 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:47

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Μαυρικος (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Τασσόπουλος (3 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

Γιάννης Μπόκαρης (1 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Παναγιώτου (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

Παγώνα Γιαννουλίδη (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Ζαχαρία (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

Βικτωρας Πανου (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Σμάτσι (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

Μαρω Αμπούντ (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
VS

Μπλε Γωνία

Τζούντι Νούσι (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:11

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντίνος Κουτουλας (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Ντανιελ Γκουμενη (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:16

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Τασσόπουλος (3 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Αντρέας Σένκο (1 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Ζιάκας (1 ματς)

Black Belt Academy
VS

Μπλε Γωνία

Αθανασιος Μπουρλετος (2 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

Τζούντι Νούσι (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Ναταλία Μπάχο (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντίνος Φωκάς (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καφετζής (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

Αστέρης Καραϊσκος (1 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Τσαούσης (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:39

Κόκκινη Γωνία

Δημοσθένης Κυριάκου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Ιάσωνας - Χαράλαμπος Μπαλαντίνης (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

Αντώνης Θυμαρας (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Κουτουλέας (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:49

Κόκκινη Γωνία

Αθανασιος Μπουρλετος (2 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
VS

Μπλε Γωνία

Νεκτάριος Μανωλτζάς (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

Έλλη Καρασάββα (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Τσιάκαλου (4 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:58

Κόκκινη Γωνία

Σοφία Γκικοπούλου (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Αλεξάνδρα Χατζηκοριου (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 13:03

Κόκκινη Γωνία

Χαράλαμπος Τσαούσης (1 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Τσινάβος (1 ματς)

Black Belt Academy
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 13:08

Κόκκινη Γωνία

Μαρία Τσιάκαλου (4 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Σοφία Παπαγεωργίου (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 13:13

Κόκκινη Γωνία

Θεοδωρος Βοζικας (1 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Μανολόπουλος (2 ματς)

Black Belt Academy
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 13:17

Κόκκινη Γωνία

Τασος Φιντριλης (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ολυμπιάδα
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Σμάτσι (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

Ντιάνα - Ολίβια Στραουνεάνου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Μίχα (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:27

Κόκκινη Γωνία

Σπύρος Κλαυδιανός (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Σταύρος Κατσιπούρνας (1 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:32

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννης Σαλεμης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Αντώνιος Μαστρωγιάννης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

Βαγγελης Κλεισας (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Μανολόπουλος (2 ματς)

Black Belt Academy
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 13:41

Κόκκινη Γωνία

Θεοδωρής Δραβίλας (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Σύλλογος Ολυμπιάδα
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Σπέης (1 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 13:46

Κόκκινη Γωνία

Κώστας Παρασκευόπουλος (1 ματς)

Black Belt Academy
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καφετζής (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:51

Κόκκινη Γωνία

Παναγιώτης Χατζηαναστασίου (1 ματς)

Μονομάχοι Χαλκίδας
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Κουτουλέας (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 13:55

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Φωτιάς (1 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Άλβιμ Τόσκα (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 14:00

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Στεργίου (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Εντρι Γκουμένι (1 ματς)

Αθλητικός Όμιλος Kick Boxing Σπετσών

Ring3 Kick Light

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντίνος Παπαποστόλου (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καπλάνης (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:04

Κόκκινη Γωνία

Στέλιος Πετούσης (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:09

Κόκκινη Γωνία

Βαγγέλης Λεωντζάκος (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Παπαποστόλου (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

Θεόπη Νακώδη (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Ζωή Ταμπουρατζή (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:19

Κόκκινη Γωνία

Γεωργία Ταμπουρατζή (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Σοφία Παπαχρήστου (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:23

Κόκκινη Γωνία

Χρήστος Σάλτας (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Ιφτόδε (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:28

Κόκκινη Γωνία

Γεώργιος Κυριακού (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Αντώνης Καναρής (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:33

Κόκκινη Γωνία

Λεωνίδας Δελής (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Σπύρος Γκουτζαμάνης (2 ματς)

Παμφθιωτικός Αθλητικός Σύλλογος Λαμίας Όλυμπος
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:38

Κόκκινη Γωνία

Παντελής Στάμου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Σταύρος Τόλιας (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

Αριστείδης Γκόγκος (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Γιάννης Μοδόπουλος (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:47

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Γεωργαντάς (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καπλάνης (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

Ευγενία Καναρή (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Ζωή Ταμπουρατζή (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Τζίντζος (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Σταμουλντάς (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Ιφτόδε (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Ταξιάρχης Μπλατσιώτης (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

Παναγιώτης Μπλατσιώτης (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Απόστολος Μουλόπουλος (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:11

Κόκκινη Γωνία

Ηλιαντα Σερβανάκου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Θεόπη Νακώδη (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:16

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννης Νίκας - Παναγιώτου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Ταξιάρχης Μπλατσιώτης (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

Απόστολος Μουλόπουλος (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Σπύρος Γκουτζαμάνης (2 ματς)

Παμφθιωτικός Αθλητικός Σύλλογος Λαμίας Όλυμπος
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

Πέτρος Στοιχειός (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Μουρίκης (2 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

Ερμής Πρεβεζάνος (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Σάββας Κοβάτζε (1 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

Εύα Δεδεμάδη (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Δέσποινα Νακούδη (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:39

Κόκκινη Γωνία

Νικόλαος Μαμρικισιούλης (1 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Σεραφείμ Σιαμπάνης (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Φαφούλας (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Άγγελος Μωραΐτης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:49

Κόκκινη Γωνία

Μάριος Ζάρκα (3 ματς)

Πειραϊκή Ακαδημία Kick Boxing
VS

Μπλε Γωνία

Αντώνης Καριώτης (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

Βάσια Τσεσμελή (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Δώρα Χρηστάκη (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:58

Κόκκινη Γωνία

Ανδρέας Καριώτης (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Ιορδάνης Κούτρας (3 ματς)

Π.Α.Σ.Π. Λεωνίδας Λαμίας
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 13:03

Κόκκινη Γωνία

Έντυ Ποενάρου (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Ευάγγελος Χλαμυδας (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 13:08

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Κοντομπάσης (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Ιορδάνης Κούτρας (3 ματς)

Π.Α.Σ.Π. Λεωνίδας Λαμίας
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 13:13

Κόκκινη Γωνία

Μαρία Τσιώρα (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Οικονόμου (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 13:17

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντίνα Παπανδρηφυλη (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Δώρα Χρηστάκη (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

Μαρία Ζυγογιάννη (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Χρύσα Μουρίκη (2 ματς)

Fight Club Aliveri
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:27

Κόκκινη Γωνία

Ειρήνη Λιάκου (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Οικονόμου (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:32

Κόκκινη Γωνία

Ιορδάνης Κούτρας (3 ματς)

Π.Α.Σ.Π. Λεωνίδας Λαμίας
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Μπασιάκος (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

Χρύσα Μουρίκη (2 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Σιαμπάνη (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 13:41

Κόκκινη Γωνία

Δήμος Καμπούρης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Κατσικούλης (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 13:46

Κόκκινη Γωνία

Διονύσης Μπέλου (1 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Παπαγεωργίου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:51

Κόκκινη Γωνία

Άλβιμ Τόσκα (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Ευάγγελος Χλαμυδας (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 13:55

Κόκκινη Γωνία

Έλενα Κιούση (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Δώρα Χρηστάκη (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 14:00

Κόκκινη Γωνία

Σωτήρης Τσακανίκας (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Μπασιάκος (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 14:05

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Τσιώρας (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Αντώνης Καριώτης (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 41 Εκ Ώρα: 14:10

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντίνος Λυτρας (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Μάριος Κιαχτυπης (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 42 Εκ Ώρα: 14:14

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Μπαράκος (1 ματς)

Fight Club Aliveri
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Μπονάκης (1 ματς)

Παμφθιωτικός Αθλητικός Σύλλογος Λαμίας Όλυμπος