02 Δεκ - 10:00

Practice Time v

Έναρξη Συμμετοχής
13 Νοε
Ημερομηνία Διοργάνωσης
02 Δεκ
WebFighters | Practice Time v - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Αγ. Χώρος: Ring1 Σειρά: 5
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Αγ. Χώρος: Ring2 Σειρά: 1
ΚΑΣΚΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - Κουγιανός Σίμος
Αγ. Χώρος: Ring3 Σειρά: 1
ΤΖΟΓΙΑ ΕΡΟΙΒΙΑ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ring1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΛΕΟΡΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΒΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΙΝΑΚΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ (2 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΤΟΝΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:31

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΑ ΝΙΝΟΥ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:36

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ (2 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:41

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΡΑΙ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:46

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΣΗΦ ΑΛΕΤΡΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:51

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΚΟΥΛΕΣΚΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΑ ΝΙΝΟΥ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:56

Κόκκινη Γωνία

ΛΟΥΚΙΑ ΑΝΕΣΤΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

ΖΩΗ ΓΑΒΡΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΔΑΤΖΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 12:11

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΤΑΡΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 12:16

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΤΕΛΕΟΡΙΔΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΕΝΑ ΡΟΥΣΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:21

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΑΤΡΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΩΧΝΟΥ (1 ματς)

THE FIGHT CORNER
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:26

Κόκκινη Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ ΤΟΥΤΟΥΝΑΡΟΥ (1 ματς)

Α.Ο. Κ-1 ΑΡΕΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:31

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΤΙΚΙΔΗΣ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:36

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Νεφέλη Αναστασάκου (2 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 12:41

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΝΤΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 12:46

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΣΚΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Συρίγος (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 12:51

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:56

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

Α.Ο. Κ-1 ΑΡΕΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 13:01

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Γεωργία Σαρέλη (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 13:06

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 13:11

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΝΙΑ ΜΑΥΡΕΛΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 13:16

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΣΟΥΛΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΗ ΖΥΓΟΥΜΗ (1 ματς)

THE FIGHT CORNER
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 13:21

Κόκκινη Γωνία

ΣΑΒΒΑΣ ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (1 ματς)

THE FIGHT CORNER
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 13:26

Κόκκινη Γωνία

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Κώστας Θεοδωρόπουλος (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 13:31

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (2 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΝΙΚΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM

Ring2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΚΟΥΡΑΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΜΗ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ (2 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΟΣ ΠΑΤΗΛΑΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΜΥΤΙΚΙΔΗΣ (2 ματς)

ΑΓΣ "ΕΛΙΤ" ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΛΤΟΣ ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΑΔΑΣΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ (2 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΤΗΛΑ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΜΥΤΙΚΙΔΗΣ (2 ματς)

ΑΓΣ "ΕΛΙΤ" ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΟΤΖΑ (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑΔΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΚΑΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΔΟΝΤΑΚΗΣ (1 ματς)

LIVANOS TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΟΛΕΒΑΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

THE FIGHT CORNER
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

Σωτήρης Πρίφτης (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

Κώστας Θεοδωρόπουλος (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΡΟΥΝΤΙ ΦΑΚΙΟΛΙ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΑΝΑΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

Ειρήνη Δεμα (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΥΓΑΛΑΚΤΟΥ (2 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΗΣΗΣ (1 ματς)

DAO KORYU
VS

Μπλε Γωνία

ΦΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΧΙΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. TAIKO RYU
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Σωτήρης Πρίφτης (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΙΒΑΣ (1 ματς)

DAO KORYU
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΓΚΑΝΑΣ (1 ματς)

DAO KORYU
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

Βαγγέλης Καστρινέλλης (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΑΓΙΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. TAIKO RYU
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΡΙ ΜΠΙΝΕΡΙ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

THE FIGHT CORNER

Ring3

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΕΡΟΙΒΙΑ ΤΖΟΓΙΑ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΣΕΜΙΝΑ ΚΡΑΤΣΑ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΡΙΜΗ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑΛΕΝΝΑ ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΑΚΗΣ KOLI (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΡΣΑΡΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΑΝΑΗ ΖΥΓΟΥΜΗ (1 ματς)

THE FIGHT CORNER
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΚΟΥΡΑ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Σταύρος Κεκέλος (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΒΙΩΤΑΚΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΟΛΟΜΙΤΑ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Σταύρος Κεκέλος (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΣΑΚΗΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΡΑΔΗ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Σταύρος Κεκέλος (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΕΡΚΟ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΑ ΠΙΤΣΑ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Σταύρος Κεκέλος (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΤΡΩΡΤΣΙΛ ΑΡΟΥΤΖΙΔΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΤΚΟ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΙΑ ΣΠΙΘΑΚΗ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
VS

Μπλε Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΥΓΑΛΑΚΤΟΥ (2 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (3 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΜΑΝΤΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΣΟΥΛΤΣΕ (1 ματς)

UNDERGROUND TEXANOU TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΤΖΑΛΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΛΙΑΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΕΜΜΜΑΝΟΥΗΛ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΥΖΙΝΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΟΥΡΛΑΣ (1 ματς)

THE FIGHT CORNER
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

Νεφέλη Αναστασάκου (2 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΨΑΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΤΣΑΓΚΟΥΛΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. TAIKO RYU
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΡΩΜΥΛΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ (1 ματς)

DAO KORYU
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

THE FIGHT CORNER
VS

Μπλε Γωνία

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ (2 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΡΑΛΗΣ (1 ματς)

PARASIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΕΙΡΗΚΑΤΗ ΦΟΥΡΛΑ (1 ματς)

THE FIGHT CORNER
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΟΒΑΣΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Αγλαμίδης (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (2 ματς)

VALIS TEAM