16 Φεβ - 10:00

PRACTICE TIME XIII

Έναρξη Συμμετοχής
12 Φεβ
Ημερομηνία Διοργάνωσης
16 Φεβ
WebFighters | PRACTICE TIME XIII - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Ring1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΧΡΑΝΙΔΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:06

Κόκκινη Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΡΙΑΝΙΤΗΣ (1 ματς)

FIGHT GYM ΝΙΚΑΙΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:12

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ (2 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:18

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΔΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:24

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Χριστοδουλάκης (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΩΡΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:36

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΚΕΛΑ ΠΙΛΙΧΟΥ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:42

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΛΙΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΡΑΣ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:48

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΣΤΕΡΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Θεόφιλος Κυριακάκης (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:54

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΕΛΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΣΤΕΡΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:06

Κόκκινη Γωνία

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΡΑΜΑΤΖΑΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΣΗΦ ΑΛΕΤΡΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:12

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΜΗΝΑΣ (1 ματς)

LEGACY
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΘΗΣ ΜΠΟΤΩΝΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:18

Κόκκινη Γωνία

ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΒΑΒΡΙΝΟΒΙΤΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:24

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΖΟΤ ΣΙΝΓΚ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΚΟΛΟΣΗΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΣΑΒΗΤΑΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΚΑΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:36

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑΛΕΝΝΑ ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΗ ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΟΝ ΣΕΧΑΙ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:48

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΙΑ ΚΑΡΑΙΣΕΚΛΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:54

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΝΙΑ ΜΑΥΡΕΛΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

Α.Σ ΜΟΝΩΝ ΛΑΒΕ
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΦΑΣΙΟΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΥΛΩΝΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΤΕΜΙΡ ΜΠΕΙΚΟ (1 ματς)

NAZARENKO TEAM
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:12

Κόκκινη Γωνία

Νεφέλη Επιτροπάκη (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΛΛΙΑ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:18

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΖΑΡΝΑΒΑΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:24

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΠΑΡΑΝΙΚΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΑΝΤΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:36

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΙΔΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:42

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΛΛΙΑ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΣΕΛΟΥ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:48

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

GIANNIS METUSHI (1 ματς)

NAZARENKO TEAM
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΟ ΑΜΠΝΤΕΛΜΑΛΑΚ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:00

Κόκκινη Γωνία

Αρετή Ξυνίδη (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΔΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:06

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΚΟΥΛΕΣΚΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:12

Κόκκινη Γωνία

ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Νάσκας (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:18

Κόκκινη Γωνία

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 13:24

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΓΚΟ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 13:30

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΛΟΥΝΑΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΣΟΠΕΛΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 13:42

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΚΑΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 13:48

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ (1 ματς)

Α.Σ ΜΟΝΩΝ ΛΑΒΕ
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 13:54

Κόκκινη Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (1 ματς)

Α.Σ ΜΟΝΩΝ ΛΑΒΕ
Σειρά: 41 Εκ Ώρα: 14:00

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 42 Εκ Ώρα: 14:06

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD

Ring2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

Δανιήλ Φούσας (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:06

Κόκκινη Γωνία

Δημοσθένης Σταυριανός (2 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:12

Κόκκινη Γωνία

ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

Δημοσθένης Σταυριανός (2 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:18

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΟΣ ΚΩΤΣΙΝΑΣ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΑΡΚΟΥΖΟΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:24

Κόκκινη Γωνία

Τώνια Κώτσινα (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΚΡΕΜΟΥΤΗ (2 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΟΣ ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Στάικος (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:36

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΠΟΜΩΝΗΣ (2 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:42

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΛΑΙΑ ΠΑΙΔΑ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Κατερίνα Πασχαλίδου (2 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:48

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΙΑΚΟΝΙΑΡΑΚΗ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ (2 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:54

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ ΚΡΟΣΙ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΚΡΟΣΙ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:06

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ (2 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:12

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Ζώης (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:18

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννης Σοφιανός (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΠΟΜΩΝΗΣ (2 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:24

Κόκκινη Γωνία

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΡΙΓΚΑΣ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΑΚΟΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΚΡΕΜΟΥΤΗ (2 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

Άρτεμις Συρίγου (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:36

Κόκκινη Γωνία

Θοδωρής Γιολδάσης (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ (2 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:48

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ (2 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Γεώργιος Παπαδοπουλος (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:54

Κόκκινη Γωνία

Πηνελόπη Χρυσάφη (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Κατερίνα Πασχαλίδου (2 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ (1 ματς)

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ASKITIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΒΙΤΣΑΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΥΣΛΑΖΗΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΙΤΣΑΒΑΣ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:12

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ (2 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΙΚΕΛΗΣ (1 ματς)

FIGHT GYM ΝΙΚΑΙΑΣ
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:18

Κόκκινη Γωνία

ΧΕΝΡΙ ΜΟΛΑΣ (1 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ (2 ματς)

Chatzichronoglou Fight Academy
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:24

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΣΙΜΟΣ ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ (1 ματς)

FIGHT ACADEMY PERAMATOS
VS

Μπλε Γωνία

ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:36

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΓΓΟΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

NAZARENKO TEAM
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:42

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΣΗΦ ΣΚΙΤΖΗΣ (1 ματς)

FIGHT ACADEMY PERAMATOS
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΕΙΜΩΝΙΤΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:48

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΥΡΙΑ ΜΠΕΧΑΡΙ (1 ματς)

NAZARENKO TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΓΓΟΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

EGLI BILLANTINO (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΗΛΙΑΣ ΧΥΤΑΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:00

Κόκκινη Γωνία

ΤΡΩΡΤΣΙΛ ΑΡΟΥΤΖΙΔΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΙΣΕΚΛΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:06

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ (2 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:12

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (2 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:18

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΝΘΑΚΟΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 13:24

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΖΩΡΓΑ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΝΑΦΑ (2 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 13:30

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΔΕΦΙΓΚΟΥ` (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΜΑΣΟΥΡΑ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΑΡΜΕΝΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΝΑΣΟΣ ΝΤΟΚΑΣ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 13:42

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 13:48

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΛΕΙΤΟΥ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗΣ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 13:54

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (1 ματς)

LEGACY
VS

Μπλε Γωνία

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 41 Εκ Ώρα: 14:00

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΤΡΑ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 42 Εκ Ώρα: 14:06

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (2 ματς)

BG ACADEMY

Ring3

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΡΙΘΑΡΑΣ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:06

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΜΠΟΥΡΑΣ (1 ματς)

DAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:12

Κόκκινη Γωνία

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΥΤΑΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:18

Κόκκινη Γωνία

ΤΖΟΥΛΙΟ ΚΑΦΙΛΑΙ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:24

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΦΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΝΙΟ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΤΑΚΗΣ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΘΑΝΟΣ ΒΙΚΕΛΗΣ (1 ματς)

FIGHT GYM ΝΙΚΑΙΑΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:36

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗ (1 ματς)

FIGHT GYM ΝΙΚΑΙΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΝΤΟΧΑ (1 ματς)

NAZARENKO TEAM
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:42

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΔΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:48

Κόκκινη Γωνία

Αλεξία Κοσκινά (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΙΤΣΑΙ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:54

Κόκκινη Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΙΑΤΣΟΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Σταθόπουλος (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΛΑΝΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΜΟΝΩΝ ΛΑΒΕ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΩΒΑΙΟΣ (1 ματς)

RING SPORTS
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:06

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΛΑΓΟΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΛΟΣΗΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:12

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΙΓΚΟΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:18

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:24

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

FIGHT ACADEMY PERAMATOS
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΤΖΑΛΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:36

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ (1 ματς)

FIGHT ACADEMY PERAMATOS
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΛΙΟΝΙΔΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ (2 ματς)

CROSS BOX
VS

Μπλε Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΡΔΑΙ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:48

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΕΛΜΗΣ (1 ματς)

LEGACY
VS

Μπλε Γωνία

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΤ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:54

Κόκκινη Γωνία

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΕΤΣΗ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΕΜΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΤΣΗ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:12

Κόκκινη Γωνία

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ (1 ματς)

FIGHT ACADEMY PERAMATOS
VS

Μπλε Γωνία

Νεφέλη Αναστασάκου (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:18

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

SFIRIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:24

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΣΚΑΝΗ (1 ματς)

Α.Σ ΜΟΝΩΝ ΛΑΒΕ
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΕΡΜΙΔΟΥ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΟΛΓΑ ΛΥΚΟΥΔΗ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:36

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΟΥΣΗ (1 ματς)

RING SPORTS
VS

Μπλε Γωνία

ΚΛΕΙΩ ΜΑΛΙΑΚΑ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:42

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΟΥ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Σπέρυ Κόντου (3 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:48

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΚΑΝΗ (1 ματς)

Α.Σ ΜΟΝΩΝ ΛΑΒΕ
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΟΥΛΑΤΟΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:00

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΕΝΤΖΟΣ (1 ματς)

Α.Σ ΜΟΝΩΝ ΛΑΒΕ
VS

Μπλε Γωνία

ΗΛΙΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:06

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΛΚΑ (1 ματς)

SFIRIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:12

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΨΩΜΑΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:18

Κόκκινη Γωνία

Σπέρυ Κόντου (3 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΜΕΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 13:24

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΚΙΡΗΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΟΣ ΚΟΨΑΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 13:30

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

NAZARENKO TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ (2 ματς)

CROSS BOX
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 13:42

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΥΚΗ ΔΕΡΙΖΙΩΤΗ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΝΑΦΑ (2 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 13:48

Κόκκινη Γωνία

ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ (1 ματς)

Α.Σ ΜΟΝΩΝ ΛΑΒΕ
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 13:54

Κόκκινη Γωνία

ΑΘΗΝΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
VS

Μπλε Γωνία

Σπέρυ Κόντου (3 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 41 Εκ Ώρα: 14:00

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΥΤΡΑΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Αγλαμίδης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 42 Εκ Ώρα: 14:06

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Αγλαμίδης (2 ματς)

The Fighting Mall