13 Οκτ - 11:00

GLORIOUS VI

Έναρξη Συμμετοχής
01 Οκτ
Ημερομηνία Διοργάνωσης
13 Οκτ
WebFighters | GLORIOUS VI - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Ring1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΝΑ ΣΥΡΑΚΟΥΛΑ (1 ματς)

NIKOS FILIS
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣΣΕΡ (1 ματς)

ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:07

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΝΑΡΗΣ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΛΟΡΕΝΤΖΟ ΜΟΥΤΣΑ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΙΜΟΣ ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:22

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΝΑΡΗΣ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΕΡΤΖΙΟ ΧΟΤΖΑ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:37

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΣΗΦ ΣΚΙΤΖΗΣ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΙΚΗΣ (3 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ (1 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΧΜΕΤΛΛΑΡΙ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΙΚΗΣ (3 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ (1 ματς)

ΤΟΥΓΚΟΥΣΗΣ - ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:59

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΑΒΑΛΑ (2 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 12:07

Κόκκινη Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

LEONARDO TOMORRI (2 ματς)

Βορδόχειλας Γιώργος
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 12:14

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΤΣΑΚΙ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΥ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 12:22

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΛΑΡΗΣ (1 ματς)

Χατζηχρονόγλου Αλέξανδρος
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΤΡΟΣ (2 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 12:29

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΙΚΗΣ (3 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:37

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ (1 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Χατζηχρονόγλου Αλέξανδρος
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΩΝΗ (2 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:52

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΚΡΗ (1 ματς)

Χατζηχρονόγλου Αλέξανδρος
VS

Μπλε Γωνία

ΑΘΗΝΑ - ΛΥΔΙΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ (3 ματς)

ΑΓΣ ΕΛΙΤ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:59

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Χατζηχρονόγλου Αλέξανδρος
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΑΣ (2 ματς)

Σπαρτιατική Ακαδημία
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 13:07

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΓΙΟΓΛΟΥ (1 ματς)

NIKOS FILIS
VS

Μπλε Γωνία

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (2 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 13:14

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΥ (1 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΤΑΝΙΑ ΜΟΝΕΔΑ (1 ματς)

ΤΟΥΓΚΟΥΣΗΣ - ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΝΤΑΟΥΛΑΡΙ (1 ματς)

NIKOS FILIS
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΤΡΑΣ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 13:29

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗ (2 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 13:37

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΖΑΓΓΡΙΔΗΣ (1 ματς)

NIKOS FILIS
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 13:44

Κόκκινη Γωνία

ΑΜΑΛΙΑ ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ (1 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΟΥΛΙΑ ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗ (2 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 13:52

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΣΟΥΡΑΣ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΠΑΓΙΑΝ (2 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 13:59

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΟΥ (1 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΩΡΟΣ (1 ματς)

ΜΑΥΡΑΕΙΔΗΣ Π.
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 14:07

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΜΗΛ ΜΟΥΡΑΤΑΪ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΣΗΣ (1 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 14:14

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗ (1 ματς)

Μπουλας Φωτης
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 14:22

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΓΙΑΝΚΟ (1 ματς)

Βορδόχειλας Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΤΡΟΣ (2 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 14:29

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΥ (1 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΛΛΗ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 14:37

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΠΑΓΙΑΝ (2 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 14:44

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ (2 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗ (2 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 14:52

Κόκκινη Γωνία

LEONARDO TOMORRI (2 ματς)

Βορδόχειλας Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΛΑΝΤΗΣ (2 ματς)

Σπαρτιατική Ακαδημία
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 14:59

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ (1 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΣΕΝΟΣ (2 ματς)

Βορδόχειλας Γιώργος
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 15:07

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΤΖΙΑΦΟΥΛΙΑ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΥΡΑ ΒΟΥΡΤΣΗ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 15:14

Κόκκινη Γωνία

ΕΛΛΗ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΗΡΩ ΓΚΙΠΑΤΟΥΔΗ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 15:22

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΗΣ (1 ματς)

NIKOS FILIS
VS

Μπλε Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 15:29

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΥ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 15:37

Κόκκινη Γωνία

FIORENTINO RAMANDANI (1 ματς)

Βορδόχειλας Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ (1 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 15:44

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗΣ (1 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΖΑΧΟΣ (1 ματς)

Αρχοντής Ταξιάρχης
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 15:52

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΚΟΥ (1 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
Σειρά: 41 Εκ Ώρα: 15:59

Κόκκινη Γωνία

ΔΕΜΙΡΗΣ ΘΩΜΑΣ (1 ματς)

ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΤΑΣΟΣ ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 42 Εκ Ώρα: 16:07

Κόκκινη Γωνία

ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ (2 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

LEONARD BARBU (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 43 Εκ Ώρα: 16:14

Κόκκινη Γωνία

ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΑΒΒΙΝΑ ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ (1 ματς)

Σπαρτιατική Ακαδημία
Σειρά: 44 Εκ Ώρα: 16:22

Κόκκινη Γωνία

ΜΠΟΡΧΑΝ ΜΠΑΡΧΑΜΑΝΤΖΕ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ (2 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
Σειρά: 45 Εκ Ώρα: 16:29

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

Τζαφέρης Παντελής

Τατάμι1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΠΕΡΣΕΑΣ ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:04

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΙΣΤΕΊΔΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ (3 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:09

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΝΑΡΗ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΝΙΑ ΤΣΟΤΣΑΝΗ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ (3 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:19

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΤΣΑΝΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ (2 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:23

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΝΙΑ ΤΣΟΤΣΑΝΗ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΛΙΑ (1 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:28

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΛΙΑΣ (1 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΕΛΗΣ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:33

Κόκκινη Γωνία

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΛΙΟΥ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΛΕΝΝΑ ΤΑΜΠΗ (2 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:38

Κόκκινη Γωνία

ΕΒΙΝΑ ΜΠΟΡΟΥ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΑΚΑ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΑΝΙ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:47

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ (2 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΚΙΑΧΤΥΠΗΣ (1 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΙΣΙ ΝΤΟΥΡΟ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ (1 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΦΤΟΔΕ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΜΑΝΤΟ ΛΕΣΙ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:11

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΛΕΙΑ ΣΙΑΒΑΛΑ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:16

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΝΤΑΣ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ (1 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΝΤΑΣ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (2 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΛΕΝΝΑ ΤΑΜΠΗ (2 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΙΣΤΗ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΚΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:39

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΤΖΑΒΑΛΟΣ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΛΙΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:49

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΣΕΪΤΑΝΙΔΗ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ (2 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:58

Κόκκινη Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Μακρίδης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΑΖΙΩΝΗΣ (2 ματς)

ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 13:03

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΔΡΗΣ (1 ματς)

ΜΑΥΡΑΕΙΔΗΣ Π.
VS

Μπλε Γωνία

ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (1 ματς)

Χατζηχρονόγλου Αλέξανδρος
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 13:08

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ (1 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 13:13

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΡΦΑΝΟΥ (1 ματς)

ΤΟΥΓΚΟΥΣΗΣ - ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΒΙΤΑ ΚΟΝΤΙ (2 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 13:17

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΟΖΟΣ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
VS

Μπλε Γωνία

ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΛΑΝΤΗΣ (2 ματς)

Σπαρτιατική Ακαδημία
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΘΗΣ ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:27

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΑΤΣΙ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:32

Κόκκινη Γωνία

ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΤΑΝΙΕΛ ΖΕΦΗ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 13:41

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΤΕΟ ΣΕΜΠΙΛΚΟ (1 ματς)

ΜΑΥΡΑΕΙΔΗΣ Π.
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΣΕΝΟΣ (2 ματς)

Βορδόχειλας Γιώργος
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 13:46

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΕΛΙΔΟΝΑΚΗΣ (1 ματς)

NIKOS FILIS
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΑΣ (2 ματς)

Σπαρτιατική Ακαδημία
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:51

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΡΟΣ (2 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 13:55

Κόκκινη Γωνία

ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΕΛΟΣ (1 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 14:00

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΝΑΒΑΣ (2 ματς)

Αρχοντής Ταξιάρχης
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ (1 ματς)

Σπαρτιατική Ακαδημία
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 14:05

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΣΤΡΟΦΑΣ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής

Τατάμι2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:04

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:09

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΚΟΥΝΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ (1 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

ΙΑΣΩΝΑΣ ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ (3 ματς)

Τασσόπουλος Χρήστος
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:19

Κόκκινη Γωνία

LINKAI DADDO (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΕΛΗΣ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:23

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:28

Κόκκινη Γωνία

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:33

Κόκκινη Γωνία

ΕΡΜΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΕΤΡΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:38

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ (1 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΜΟΥ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:47

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΣΚΙΤΖΗ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΝΔΡΑΦΥΛΗ (1 ματς)

ΚΙΟΠΕΚΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΥΊΖΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΝΑΚΗΣ (1 ματς)

Μακρίδης Γιώργος
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

ΝΑΣΟΣ ΝΤΟΚΑΣ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

ΓΚΛΕΡΙ ΚΙΟΣΚΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΘΗΣ ΜΟΝΕΔΑΣ (1 ματς)

ΤΟΥΓΚΟΥΣΗΣ - ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ (2 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:11

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

Χατζηχρονόγλου Αλέξανδρος
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:16

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ (1 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ (1 ματς)

Χατζηχρονόγλου Αλέξανδρος
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΡΙΜΟΚΟΣ (2 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΛΕΝΑ ΓΕΡΟΣΤΑΘΟΥ (1 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΦΕΝΙΑ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΑΚΗ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΕΛΙΑΝΙΤΗ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΑΝΙΗΛ ΦΟΥΣΣΑ (1 ματς)

Χατζηχρονόγλου Αλέξανδρος
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:39

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΟΥΛΙΩΤΑΚΗ (1 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΑΒΑΛΑ (2 ματς)

ΣΙΑΒΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΛΙΑΚΟΥ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΩΝΗ (2 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:49

Κόκκινη Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΤΖΑΦΑΛΟΣ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΑΝΙ (2 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΙΑ ΣΠΙΘΑΚΗ (1 ματς)

ΑΓΣ ΕΛΙΤ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΒΙΤΑ ΚΟΝΤΙ (2 ματς)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:58

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΣΕΡΜΑΤΖΙΔΗΣ (1 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΑΛΚΙΜΟΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 13:03

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΠΡΕΣΚΑΣ (1 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 13:08

Κόκκινη Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΙΚΟΥΡΑ (1 ματς)

ΜΑΥΡΑΕΙΔΗΣ Π.
VS

Μπλε Γωνία

ΑΘΗΝΑ - ΛΥΔΙΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ (3 ματς)

ΑΓΣ ΕΛΙΤ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 13:13

Κόκκινη Γωνία

ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΑΖΙΩΝΗΣ (2 ματς)

ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 13:17

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΚΟΣ ΝΤΑΟΥΛΑΡΙ (1 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

ΔΑΦΝΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΜΑΥΡΑΕΙΔΗΣ Π.
VS

Μπλε Γωνία

ΙΟΥΛΙΑ ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗ (2 ματς)

NIKOS FILIS
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:27

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΗ ΓΕΟΡΓΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΘΗΝΑ - ΛΥΔΙΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ (3 ματς)

ΑΓΣ ΕΛΙΤ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:32

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟΥ (1 ματς)

ΑΓΣ ΕΛΙΤ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΙΚΗ ΦΙΛΗ (2 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΔΙΑΣ (1 ματς)

ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 13:41

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ (1 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ (1 ματς)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 13:46

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΝΑΒΑΣ (2 ματς)

Αρχοντής Ταξιάρχης
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:51

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ (1 ματς)

ΜΑΥΡΑΕΙΔΗΣ Π.
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΡΙΜΟΚΟΣ (2 ματς)

ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 13:55

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΖΟΡΓΑ (1 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΙΚΗ ΦΙΛΗ (2 ματς)

Τζαφέρης Παντελής
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 14:00

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΥΡΟΣ (1 ματς)

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΡΟΣ (2 ματς)

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΚΟΥΡΑΣ