07 Δεκ - 10:00

Sparring 2018

Έναρξη Συμμετοχής
18 Οκτ
Ημερομηνία Διοργάνωσης
07 Δεκ
WebFighters | Sparring 2018 - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Αγ. χώρος 56

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

Μενελαος Πατρος (1 ματς)

Arena Fight
VS

Μπλε Γωνία

Δημος Γεωργιου (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

Πανος Πενταης (1 ματς)

The Guners
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Παλινης (1 ματς)

FistFighters
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

Παύλος Τζιτζης (1 ματς)

Arena Fight
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

Γιωργος Δημου (1 ματς)

Argus
VS

Μπλε Γωνία

Βικτωρας Κλωναριδης (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

Κελης Λαμας (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Αντρεας Σιμοες (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

Αθανασιος Μπακοδημος (1 ματς)

gnomi team
VS

Μπλε Γωνία

Μανος Λαπας (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

Δημος Γεωργιου (1 ματς)

Low Kickers
VS

Μπλε Γωνία

Νικος Κλειδας (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

Σταύρος Σταυρέας (1 ματς)

The Guners
VS

Μπλε Γωνία

Πολιτης Δημοσθενης (1 ματς)

gnomi team
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

Τάκης Γρυπάρης (1 ματς)

Prayers
VS

Μπλε Γωνία

Γιωργος Παπαθε (1 ματς)

gnomi team
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

Πανος Φορτουνης (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Καλιγουλας (1 ματς)

Low Kickers
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

Ταζ Τζερονιμο (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Νικος Μελας (1 ματς)

Arena Fight
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

Τζιμ Τρακης (1 ματς)

gnomi team
VS

Μπλε Γωνία

Νικος Ζαζας (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

Μάριος Ελιανης (1 ματς)

The Guners
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Αλαφουζος (1 ματς)

gnomi team
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Φιφης (1 ματς)

Argus
VS

Μπλε Γωνία

Αγιος Φανουρης (1 ματς)

Street Fighters
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

Δημητρης Παπαδοπουλος (1 ματς)

Argus
VS

Μπλε Γωνία

Νικος Ζωης (1 ματς)

Arena Fight
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

Ανέστης Δημου (1 ματς)

Low Kickers
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Λουκακος (1 ματς)

Argus
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

Πέτρος Καλαματας (1 ματς)

The Guners
VS

Μπλε Γωνία

Κώστας Γαλατας (1 ματς)

Arena Fight
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

Μανώλης Ξενιας (1 ματς)

Prayers
VS

Μπλε Γωνία

Αχιλλεας Τρωιανος (1 ματς)

Low Kickers
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

Τασος Ταμανιδης (1 ματς)

Prayers
VS

Μπλε Γωνία

Παρις Τζαρης (1 ματς)

gnomi team
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

Μιχάλης Παπαγιαννης (1 ματς)

Prayers
VS

Μπλε Γωνία

Πετρος Παπαετρου (1 ματς)

gnomi team
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

Λάμπρος Λαμανης (1 ματς)

Prayers
VS

Μπλε Γωνία

ζαχαριας Ζαχας (1 ματς)

Arena Fight
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

Παυλος Τζερονιμο (1 ματς)

Ultmate team
VS

Μπλε Γωνία

Νικήτας Γεωργούση (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

Αννα μητσακα (1 ματς)

Arena Fight
VS

Μπλε Γωνία

Αννα Ζαννίκου (1 ματς)

ΝΕΑ
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

Παυσαινιας Παλαιολογου (1 ματς)

Low Kickers
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ

Αγωνιστικός Χωρος 2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

Ελντερς Λοπεζ (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Γλαυκος (1 ματς)

Arena Fight
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

Τασος Μπακασετας (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Οσιος Παταπιος (1 ματς)

Ultmate team
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

Ιωσήφ Χολεβας (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Οικονομου (1 ματς)

omada a
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

Γιωργος Τζαβελλας (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Αντώνης Δημητρίου (1 ματς)

Low Kickers
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

Ιωαννης Μαυροπανος (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Αλεξανδρος Τζουλης (1 ματς)

FistFighters
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

Νικος Καλινικος (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Αναστάσης Φιλερης (1 ματς)

Arena Fight
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

Τσοσιτς Ουρος (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Πανος Πασχαλακης (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

Χρήστος Αλμπανης (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Νεκτάριος Σοφιανος (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

Βασιλης Μπαρκας (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Δημητρης Παπαγιαννης (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

Παναγιωτης Τσιντωτας (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Άρης Ζαγοραίος (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΧΙΑ ΤΣΙΓΑ (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

demo2 demo2 (1 ματς)

gnomi team

Αγ. Χωρος 3

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

Γκαλος Ροντριγκο (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Γεωργίου (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

Στρατος Σβαρνας (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Αντώνης Δημητρακόπουλος (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

Δημος Χατζηγιοβαννης (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Παύλος Συρίγος (1 ματς)

The Guners
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

Σωκρατης Παπασταθοπουλος (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Μανώλης Ελιο (1 ματς)

Ultmate team
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

Δημος Ξενιας (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Τραυλος (1 ματς)

FistFighters
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

Χρηστος Πανουργος (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Δημητρης Πελκας (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Μητσας (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Νικος Καλαθης (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

Κωστας Ορθιος (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Τσιμικας (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

Λευτερης Αστειος (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Μπουχαλακης (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

Βασιλης Λαμροπουλος (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Ιωάννου (1 ματς)

The Guners
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

Αννα ΖΑΧ (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Αννα Δημητριάδη (1 ματς)

ΝΕΑ

Tatami 4

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

Αντωνης Βουλγα (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Δημητρης Γλετσος (1 ματς)

Argus
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Μανιατης (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Αντωνιος Πρασας (1 ματς)

gnomi team
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

Δημητρης Κολοβετσιος (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Μπαμπης Δημητρελος (1 ματς)

Street Fighters
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

Ιωαννης Παρεας (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Πετρος Παρκλου (1 ματς)

Arena Fight
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

Σαντανας Αλεφ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Τακης Ζαζα (1 ματς)

gnomi team
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

Μιχαλης Μπακακης (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Λεοντος Κουτρης (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

Ανδρεας Γιαννωτης (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Καλιος Γαιτανιδης (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

Κωστης Καλλις (1 ματς)

αθλητικος ομιλος Ρεθυμνου
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιωτης Παναγος (1 ματς)

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΑΡΤΑΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

Μαρκος Λιβαγιας (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Καλιρας (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Γιαννιωτας (1 ματς)

ZEYS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Λιακος (1 ματς)

The Guners