24 Νοε - 10:00

PRACTICE TIME XII

Έναρξη Συμμετοχής
20 Νοε
Ημερομηνία Διοργάνωσης
24 Νοε
WebFighters | PRACTICE TIME XII - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Ring1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΔΑΣ (1 ματς)

LEGACY
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:04

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΦΣΟΥΤ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΟΥΛΙΑ (2 ματς)

LEGACY
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:09

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ (2 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:14

Κόκκινη Γωνία

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΝΙΑΚΗ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ (2 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:19

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ (1 ματς)

FIGHTERS SOUTH
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΙΑΔΝΗ ΤΑΡΑΚΤΣΟΓΛΟΥ (2 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:24

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΙΡΙΔΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ (2 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:29

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΙΡΙΔΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ (2 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:33

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΟΥΚΑΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (2 ματς)

VALIS TEAM
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:37

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΗΣ ΓΚΡΕΚΗΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:41

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:46

Κόκκινη Γωνία

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΜΠΑ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:51

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1 ματς)

DAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 10:56

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑΤΖΕΛΑ ΤΣΙΡΙΚΗ (1 ματς)

ΣΜΑΚ
VS

Μπλε Γωνία

ΗΡΑ ΘΕΟΦΥΛΑΚΟΥ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:01

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ (2 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΝΑ ΞΕΝΟΥ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΕΦΗ ΚΡΙΤΣΩΝΗ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΙΑΔΝΗ ΤΑΡΑΚΤΣΟΓΛΟΥ (2 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΡΑΝΑΝΤΖΑΣ (2 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:18

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ (1 ματς)

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:22

Κόκκινη Γωνία

ΝΤΟΚΑ ΕΓΚΛΙ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΑΓΙΑΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:27

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:32

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΩΡΑΚΗΣ (2 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:37

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΦΑΝΗΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:41

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΕΥΘΥΜΗΣ ΜΟΝΙΑΚΗΣ (1 ματς)

DROSOPOULOS TEAM
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:46

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 11:51

Κόκκινη Γωνία

ΦΡΑΝΚΟ ΜΠΟΥΣΙ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ (2 ματς)

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 11:56

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΑΤΖΗΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΞΗΜΕΡΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

ΛΙΝΤΙΟ ΜΠΟΥΣΙ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ (2 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΠΡΕΝΤΙ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΙΑΣΩΝΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

MASTIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

ΦΡΕΝΤΥ ΣΤΑΑΔ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΝΤΕΚΟΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:19

Κόκκινη Γωνία

ΝΤΑΝΙΕΛ ΖΕΦΙ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:23

Κόκκινη Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΕΝΙΤΣΑ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:28

Κόκκινη Γωνία

ΤΡΩΡΤΣΙΛ ΑΡΟΥΤΖΙΔΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ (1 ματς)

ΣΜΑΚ

Ring2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΑΖΙ ΟΜΕΡ (2 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:04

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΜΟΥ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:08

Κόκκινη Γωνία

ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΜΠΙΛΑΛΙΑ (2 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΤΟΜΑΤΖΙΔΗΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:12

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:16

Κόκκινη Γωνία

ΡΙΚΟ ΜΠΟΥΣΙ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΙΚΗΣ (2 ματς)

ΣΜΑΚ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:21

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΗΣ ΛΟΥΚΙΑΝΤΣΟΥΚ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ (2 ματς)

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:26

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (3 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΟΡΜΠΑΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:31

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΩΡΑΚΗΣ (2 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:36

Κόκκινη Γωνία

ΔΑΥΙΔ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΙΚΗΣ (2 ματς)

ΣΜΑΚ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ (1 ματς)

BG ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗ (2 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:44

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΧΡΑΝΙΔΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΝΙΟ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:48

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΓΚΙΡΙΔΗΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΡΔΑΣ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 10:52

Κόκκινη Γωνία

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΡΑΝΑΝΤΖΑΣ (2 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 10:56

Κόκκινη Γωνία

ΗΛΙΑΣ ΚΟΚΙΟΥΣΗΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥΣΙ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΕΛΜΗΣ (1 ματς)

LEGACY
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:04

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΟΥΛΙΑ (2 ματς)

LEGACY
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:08

Κόκκινη Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΣΜΑΚ
VS

Μπλε Γωνία

Φαίδωνας Μάστης (4 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:13

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Φαίδωνας Μάστης (4 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:17

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΑΒΝΤΙΛΑΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:21

Κόκκινη Γωνία

ΠΕΤΡΟΣ ΑΜΠΝΤΟΥΛΑΙ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΦΑΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

Νεφέλη Αναστασάκου (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΜΕΛΙΤΑ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ (1 ματς)

Α.Σ ΑΙΓΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Θεοδώρα Κουνα (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:34

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ (1 ματς)

ΣΜΑΚ
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Συρίγος (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:39

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΙΚΗ ΠΑΠΠΑ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΥΚΗ ΔΕΡΙΖΙΩΤΗ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 11:43

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΝΗ ΑΥΘΙΝΟΥ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΝΑΦΑ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 11:47

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΑΡΔΙ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ (1 ματς)

DAM
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 11:51

Κόκκινη Γωνία

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΥΤΑΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 11:59

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΦΤΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

DAM
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:03

Κόκκινη Γωνία

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΚΟΛΟΣΗΣ (1 ματς)

BONTIDIS TEAM
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:08

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΤΑΛΑΚΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (3 ματς)

The Fighting Mall

Ring3

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΤΣΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Φαίδωνας Μάστης (4 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:04

Κόκκινη Γωνία

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΑΝΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Φαίδωνας Μάστης (4 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:08

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΟΥΛΙΤΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΕΛΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:12

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:16

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΑΙΓΕΑΣ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΙΣΤΗΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΛΑΡΑΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:24

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΗΣ ΧΑΝΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Χριστοδουλάκης (2 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:28

Κόκκινη Γωνία

ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΒΑΒΡΙΝΟΒΙΤΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΜΠΙΛΑΛΙΑ (2 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:32

Κόκκινη Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΙΚΑΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Συρίγος (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:37

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΥΤΡΑΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΝΤΗΣ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:41

Κόκκινη Γωνία

ΙΝΕΣ ΜΑΜΑΝΤΖΗ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Θεοδώρα Κουνα (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΩΛΙΟΣ (1 ματς)

Α.Σ. TAIKO RYU
VS

Μπλε Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΡΔΑΙ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 10:49

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (2 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 10:53

Κόκκινη Γωνία

ΕΛΕΝΗ ΛΥΡΑ (1 ματς)

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΝΟΥ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 10:57

Κόκκινη Γωνία

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΒΡΑΜΠΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΜΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:01

Κόκκινη Γωνία

ΑΖΙ ΟΜΕΡ (2 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΕΛΙΝΟΣ (1 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Χριστοδουλάκης (2 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΙΚΟΣ (1 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:09

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΑΙΓΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΡΙΘΑΡΑΣ (1 ματς)

LEGACY
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:13

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΚΙΟΝΤΣΕ (1 ματς)

LEGACY
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ (1 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:17

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

FIGHTERS SOUTH
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:22

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗ (2 ματς)

FIGHTERS SOUTH
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:26

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

FIGHTERS SOUTH
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:31

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΤΕΡΖΗ (1 ματς)

Α.Σ ΑΙΓΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΜΠΑ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:36

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΛΤΟΣ ΜΑΓΓΟΣ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ (2 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ (2 ματς)

MASTIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ (1 ματς)

DAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ (2 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 11:49

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΕΛΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ (2 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 11:53

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΚΛΑΙΝΤΙ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΥ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΟΥΤΗΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΜΑΛΑΚΗΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΟΥΤΗΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΕΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ (1 ματς)

ΚΡΑΤΑΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΜΠΑ (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:09

Κόκκινη Γωνία

ΣΑΒΒΙΝΑ ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ (1 ματς)

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΕΝΙΤΣΑ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:14

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ (1 ματς)

VALIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ (3 ματς)

The Fighting Mall