20 Οκτ - 10:00

PRACTICE TIME XI

Έναρξη Συμμετοχής
15 Οκτ
Ημερομηνία Διοργάνωσης
20 Οκτ
WebFighters | PRACTICE TIME XI - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Ring1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΙΝΑΚΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:04

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:08

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:12

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΟ ΑΜΤΕΛΑΜΑΛΑΚ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:16

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΚΟΥΛΕΣΚΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ (2 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:21

Κόκκινη Γωνία

ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΣΑΒΗΤΑΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗ (1 ματς)

MASTIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΤΩΝΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:29

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΓΚΟ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:33

Κόκκινη Γωνία

ΛΟΥΚΙΑ ΑΝΕΣΤΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ (2 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:37

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΥΤΡΑΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Αγλαμίδης (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:41

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΖΟΤ ΣΙΝΓΚ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:46

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΩΛΙΟΣ (1 ματς)

Α.Σ. TAIKO RYU
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΝΑ ΡΕΒΑΖΙΑΝ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 10:54

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 10:58

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΥΠΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:02

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΛΕΤΣΑ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:06

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΛΤΣΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΙΡΟΥΛΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΗΜΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:18

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ (3 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΑΔΑΣΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:23

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΝΤΑΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΑΚΑΤΖΕΛΙΩΤΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:27

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΕΗ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΠΑΡΗ (2 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:32

Κόκκινη Γωνία

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΟΛΕΒΑΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:36

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΟΥΜ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΝΝΑΤΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 11:49

Κόκκινη Γωνία

ΕΒΕΛΙΝΑ ΜΟΡΦΟΝΙΟΥ (1 ματς)

BEDEVIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΠΑΡΗ (2 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 11:53

Κόκκινη Γωνία

ΤΑΣΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΤΑΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΜΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ (2 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΤΗΛΑ (1 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΙΑ ΚΑΡΑΙΣΕΚΛΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:09

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ (2 ματς)

WEST WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΣΤΕΡΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:13

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΧΟΣ (1 ματς)

WEST WARRIORS
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:17

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΣΑΠΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Φαίδωνας Μάστης (2 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 12:21

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ (3 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΑΝΟΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΩΡΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 12:29

Κόκκινη Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΥ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΑΜΑ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 12:33

Κόκκινη Γωνία

Φαίδωνας Μάστης (2 ματς)

MASTIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 12:38

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Σταθόπουλος (2 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 12:43

Κόκκινη Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΣΕΛΟΥ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 41 Εκ Ώρα: 12:48

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Αγλαμίδης (3 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS

Ring2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΑΜΙΡΑ ΑΧΜΑΝΤ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΝΤΡΙΔΗΣ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:04

Κόκκινη Γωνία

ΕΦΗ ΠΑΡΑ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΕΡΟΙΒΙΑ ΤΖΟΓΙΑ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:08

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΕΙΜΩΝΙΤΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΚΑΛΕΜΗΣ (1 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:13

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:18

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΕΔΕΡΑΚΟΣ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:22

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Λέος (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:26

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΤΖΑΙ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΙΝΟΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑΛΕΝΝΑ ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:34

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΣΤΕΡΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΕΜΜΜΑΝΟΥΗΛ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:38

Κόκκινη Γωνία

ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:42

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΙΛΚΕΠΙΔΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΠΛΑΝΤΕΡΗΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:46

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΟΡΟΤΙΩΤΗΣ (2 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΝΑ ΡΟΥΣΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΔΕΦΙΓΓΟΥ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 10:54

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΜΥΤΙΚΙΔΗΣ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 10:58

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΙΣΕΚΛΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

LEON SINA (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:02

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Παιτέρης (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:06

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΜΑΝΤΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:11

Κόκκινη Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΙΟΥΣΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΣΟΥΚΕΡΑ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΖΩΗ ΚΥΦΩΝΙΔΗ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΥΡΕΚΑ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:19

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΝΤΖΙΩΝΑΣ (2 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:23

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΦΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΗΡΓΙΑΡΗΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:27

Κόκκινη Γωνία

EGLI BILLANTINO (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ORLANDO DERVISHAI (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:31

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΑΚΗΣ KOLI (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΝΤΖΙΩΝΑΣ (2 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 11:39

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΤΟΚΟΛΛΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΝΑΚΗΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 11:43

Κόκκινη Γωνία

ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΣΙΓΚΑΣ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 11:47

Κόκκινη Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΖΑΧΟΣ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΟΣ ΜΟΥΤΣΑΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

Θεοδώρα Κουνα (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (2 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΖΕΡΒΟΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΟΣ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΕΓΚΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΡΟΣ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΧΙΔΗΣ (2 ματς)

Α.Σ. TAIKO RYU
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:09

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΖΩΡΓΑ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΝΑΦΑ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:13

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ (1 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΧΙΔΗΣ (2 ματς)

Α.Σ. TAIKO RYU
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:17

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΛΕΠΛΗ (1 ματς)

Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (2 ματς)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ / ARCANE FIGHTHOOD
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 12:22

Κόκκινη Γωνία

Γεωργία Σαρέλη (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΙΤΗ (1 ματς)

Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 12:27

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΙΚΙΒΑΡΑΚΗΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΚΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΣ (1 ματς)

BEDEVIS TEAM
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 12:31

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΝΘΑΚΟΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΟΡΟΤΙΩΤΗΣ (2 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΜΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ (2 ματς)

MASTIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 12:39

Κόκκινη Γωνία

ΝΤΑΙΑΝΑ ΑΧΜΑΝΤ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΒΙΩΤΑΚΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 12:43

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΠΑΝΟΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 41 Εκ Ώρα: 12:48

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΛΗΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
VS

Μπλε Γωνία

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΩΡΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 42 Εκ Ώρα: 12:52

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΤΙΚΙΔΗΣ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΟΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
Σειρά: 43 Εκ Ώρα: 12:56

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΜΑΤΟΣ (1 ματς)

ELITE FIGHTSPORTS
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (2 ματς)

The Fighting Mall

Ring3

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ (1 ματς)

BEDEVIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΜΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ (2 ματς)

MASTIS TEAM
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:04

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΜΠΡΑΚΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:08

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Σταθόπουλος (2 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:13

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΝΚΙΤΖΗ (1 ματς)

ZEUS FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

Ειρήνη Δεμα (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:18

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΩΔΟΣ (1 ματς)

LUMBERJACK PATSIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ (1 ματς)

CROSS BOX
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:23

Κόκκινη Γωνία

ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΝΗΣ (1 ματς)

BLACK BULLS
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Συρίγος (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:28

Κόκκινη Γωνία

Νεφέλη Αναστασάκου (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΕΛΛΑ ΒΕΛΙ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:33

Κόκκινη Γωνία

ΑΖΙ ΟΜΕΡ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΙΜΗΣ (2 ματς)

Κ1 GYM
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:38

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΡΙΚΟΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΤΟΜΙ ΖΟΛΑΝΙ (1 ματς)

BLACK BULLS
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:43

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΕΛΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:48

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΣΑΡΡΗΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Συρίγος (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:53

Κόκκινη Γωνία

ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΡΑ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

Θεοδώρα Κουνα (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 10:58

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΦΑΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:02

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:06

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΤΣΕΙ ΜΑΤΣΙΓΙΕΦΤΣΚΙ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΗΣ ΠΑΝΕΡΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΟΥΣΙΑ (1 ματς)

The Core Fighteam
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣΟΦΡΩΝΙΟΥ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΕΜΙΡΗΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:19

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΙΑΡΑΣ (1 ματς)

The Core Fighteam
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:24

Κόκκινη Γωνία

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΕΤΤΑΣ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΟΥΣΑΡΗΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:28

Κόκκινη Γωνία

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1 ματς)

DAM
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:32

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΡΑΣ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

DAVID MOVSESYAN (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:37

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΛΙΚ ΑΣΙΦ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΥΚΑ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΜΠΑ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:46

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΤΣΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ (3 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΟΣΜΕΝΑΙ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Αγλαμίδης (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 11:54

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ (1 ματς)

DAM
VS

Μπλε Γωνία

ΡΟΥΝΤΙ ΦΑΚΙΟΛΙ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 11:58

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΕΝΙΤΣΑ (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΟΛΓΑ ΛΥΚΟΥΔΗ (1 ματς)

Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:03

Κόκκινη Γωνία

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ (1 ματς)

LUMBERJACK PATSIS TEAM
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:08

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:12

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΙΜΗΣ (2 ματς)

Κ1 GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΘΟΣ ΧΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗΣ (1 ματς)

BLACK BULLS
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:17

Κόκκινη Γωνία

ΚΛΕΑΝΘΗ ΘΕΟΦΙΛΟΥ (1 ματς)

BEDEVIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΙΜΗ (1 ματς)

Κ1 GYM
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:21

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:26

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΦΟΤΟΥ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:31

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΑΝΗΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΖΑΒΙΤΖΕ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

WAR ZONE CLUB
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 12:40

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΛΛΙΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΥ (1 ματς)

LUMBERJACK PATSIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 38 Εκ Ώρα: 12:49

Κόκκινη Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (5 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 39 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΤΙΦΗ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΧΟΥΣΕΙΝ ΜΠΙΜΠΕΡΟΓΛΟΥ (1 ματς)

DAM
Σειρά: 40 Εκ Ώρα: 12:59

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ (1 ματς)

LUMBERJACK PATSIS TEAM
Σειρά: 41 Εκ Ώρα: 13:04

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΑΡΟΥΔΑ (1 ματς)

Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΜΠΑ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 42 Εκ Ώρα: 13:08

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ (1 ματς)

K1 GYM - SEPOLIA
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΕΝΙΤΣΑ (2 ματς)

The Fighting Mall